Vai ir sarežģīti darboties mājaslapā? 

Vai ir sarežģīti darboties mājaslapā?

 • ir pagrūti (24%, 11 balsis)
 • pamazām jau top viss skaidrs - tikai jāpraktizējas (24%, 11 balsis)
 • nekā sarežģīta te nav (20%, 9 balsis)
 • ir ļoti vienkārši (16%, 7 balsis)
 • jā, joprojām nevaru neko daudz nedz atrast, nedz uzrakstīt (16%, 7 balsis)

Balsotāju skaits: 45

Loading ... Loading ...

35 komentāru

 1. Anonīms saka:

  b)

 2. Maarts saka:

  Pareizs laiks, Maskavas laiks.

 3. jaana saka:

  Paldies, tagad dzīvošu pareizā laikā :) es jau savā profilā tik tālu nemēdzu ieiet,var jau būt, ka ka tā neaibilstība bija sen tikai nebiju pamanījusi :)

 4. Laurita saka:

  Hih! Cik vienkāršs, izrādās, ir atrisinājums!

  Smaids ir Dieva autogrāfs cilvēka sejā.

 5. admin saka:

  ha, paskatījos tavā profilā – tur ir uzlikts +3000, respektīvi pa stundu vairāk :P , izmainīšu uz +2000 un redzēsi visu pareizi.

 6. admin saka:

  it kā nē tagad arī ir 13:05 un tā komentārā arī ir

 7. jaana saka:

  Ir jau vienalga kāds komentārs,savējo iesūtīju 21. ar pāris minūtēm rāda 22.Nu darbojas vēl vasaras laiks, bet tas jau netraucē ;)

 8. admin saka:

  par kādu avei komentāru runa?

 9. jaana saka:

  Kāpēc manā datoriņā labajā pusē apakšā rāda ,ka pulkstenis ir 20.55 14.novembrī, bet avei savu komentāru iesūtījusi 14-11 plkst 21.33? :?

 10. Laurita saka:

  Man gan tas šķiet ērti. Ja gribi, lai citi netiek tavā kontā, atceries no tā iziet! ;)

  Smaids ir Dieva autogrāfs cilvēka sejā.

 11. jaana saka:

  Man problēmu drīzāk rada tas, ka mans vārds/parole neizdzēšas, ja,izejot no ml, nenospiežu iziet, bet izeju vispār no lapas.Pāris reizes ir bijis,ka mans ielogojums saglabājies citās mājās, labi ka uzticamās mājās un ļaunprātīgi netiks izmantots…

 12. admin saka:

  neesmu saskāries ar šādu problēmu, jo vienmēr esmu ielogojies, vai arī visi lietotāja vārdi/paroles pašas ierakstās, es tik uzspiežu pogu. Pie tam pelīti nedrīkst tāpat pamest. :P

 13. Maarts saka:

  Vieniigais, kas man shajaa maajaslapaa traucee, ir, ka peec lapas atveershanaas kursors automaatiski neatrodas ailiitee “Lietotaaja vaards”, jakjeras veelreiz pie peles un jaaiebaksta katru reizi kursors ailiitee. Citos portaalos esmu pieradis, ka peec maajaslapas atveershanaas ap peli vairs nav jagramstaas, pirksti uz taustinjiem un drukaa lietotaaja vaardu, tad ar Tabulatora taustinju uz paroli, ieraksti paroli un Enter. It kaa siikums, bet ikdienaa lietojot kljuust pamanaams. Citaadi viss ir baigi štokos (y)

 14. beibe saka:

  hei chau…

 15. Reinis saka:

  Negribot neko nopulgot, vēlos uzteikt pumaonly par patieso komentāru.

  Kurš, starp citu, ir tik labs, ka varētu sākt karstu diskusiju par to, kurs tieši un cik ļoti mums ir jāmīl, līdz kamēr pumaonly būtu jānokopē un jāieposto savs komentārs vēlreiz.

  Tādi mēs Jāņa draudzes weba runātāji esam – tik vienoti Kristū un atšķirīgi savos uzskatos, kurus paust nekautrējamies.

 16. pumaonly saka:

  Labdien. es esmu tā meitene, par kuru jūs te runājat.Vēlos pastāstīt, kā viss notika. Es uzzināju par jūsu mājas lappu no milzites. Biju ļoti priecīga,ka jūsu baznīcai ir sava mājas lapa – un ka esat tik svētīti. Ka Dievs jums devis līdzekļus un gudrus cilvēkus,kas to varētu izveidot.Novērtējiet to!Un tad kādu dienu man steidzami vajadzēja jūsu padomu Kristuu – un veelejos uzsakt diskusiju par temu,jo man atbilde bija steidzami vajadziga – un uzreiz atcerejos,ko man teica milzite par juusu majas lappu. Es saprotu, ka ir jāreģistrējās,lai varētu izteik savu viedokli un tā arī darīju. tā nebija problēma. Bet kad vēlējos uzsākt diskusiju, tad īsti nespēju saprast kur to uzsākt. Domāju,ka ja man būtu bijis vairāk laika, tad noteikti būtu pati visu sapratusi, bet tākā laika nebija daudz – bija grūti saprast.lasot jūsu komentārus, jutu ka jūsu starpā valda nesaskaņa. Un daudzi skarbi izteikti vārdi sāpina. Es vēlējos jums atgādināt pašu galveno:

  Mīļie, mīlēsim cits citu, jo mīlestība ir no Dieva, un katrs, kas mīl, ir no Dieva dzimis un atzīst Dievu. Kas nemīl, nav Dievu atzinis, jo Dievs ir mīlestība.
  Redzama kļuvusi ir Dieva mīlestība mūsu starpā, Dievam Savu vienpiedzimušo Dēlu sūtot pasaulē, lai mēs dzīvotu caur Viņu. Šī ir tā mīlestība nevis, ka mēs esam mīlējuši Dievu, bet ka Viņš mūs mīlējis un sūtījis Savu Dēlu mūsu grēku izpirkšanai. Mīļie, ja Dievs mūs tā ir mīlējis, tad arī mums pienākas citam citu mīlēt. Dievu neviens nekad nav redzējis; ja mēs mīlam cits citu, tad Dievs mājo mūsos, un Viņa mīlestība ir mūsu vidū tapusi pilnīga. (1.Jāņ. 4:7-12)

  Domāju ka Jēzus arī mūsu nesaskaņu dēl izcieta sāpes pie Krusta.

  Pienākums bez mīlestības padara īgnu,
  Atbildība bez mīlestības padara nesaudzīgu,
  Taisnība bez mīlestības padara cietsirdīgu,
  Laipnība bez mīlestības padara liekulīgu,
  Gudrība bez mīlestības padara nežēlīgu,
  Gods bez mīlestības padara augstsirdīgu,
  Īpašums bez mīlestības padara skopu,
  Ticība bez mīlestības padara fanātisku,
  Dzīve bez mīlestības ir bezjēdzīga.
  Toties dzīve mīlestībā dod laimi un prieku. /Māte Terēza/

  Sadraudzība balstās uz savstarpēju laipnību. Tas nozīmē, ka
  sadraudzībā mums ir jāparāda savstarpēju cieņu pat tad, kad mēs
  nepiekrītam viens otram. Mēs varam nepiekrist, tomēr palikt laipni
  viens pret otru. Bībele saka Tit. 3:2: “nevienu nepulgo, tur mieru,
  izturas laipni un visiem cilvēkiem parāda lēnprātību.”

  Romiešiem 12:10b ir teikts: “Centieties cits citu pārspēt
  savstarpējā cieņā.”

 17. milzite saka:

  Nu nav gan tā juri, kā jūs teicāt, ka tā mana draudzenīte nepiereģistrējās un tāpēc nevarēja pievienot un kometēt! Viņa piereģistrējās un tāpat visa tā lieta bija tik sarežģīta, ka viņa man zvana, kā vispār te var runāt!!!

  Mums jau ta liekas viss loģiski sakārtots, kā te admins teica, ka ja grib kaut ko jaunu tad pieteikt un līdzīgi ar citām lietām! Bet cilvēkam no malas, kas pirmo reizi te apgrozās – nu ir viņa sarežģīta, ir tā majā slapa ar āķi!
  Tas arī netiek teikts, lai “noliktu” vai nopeltu, bet lai lietas virzās uz priekšu labāk!

  Miers, ai! :linux:

 18. juris saka:

  Bet viņš (adminis) nespēj iedomāties, ka vēl pirms ķeras pie komentēšanas, ir jāpiereģistrējas, jo (man liekas vai tā ir?) runas brīvība attiecas tikai uz reģistrētiem lietotājiem. Bet to jau savukārt, tā draudzenīte nevar iedomāties, ka jāreģstrējas, bet tik sauc, ka nekas nesanākot.
  Nu jau sanāk tīri nekas. Paldies arī daudzajām skudrām, kas nemanot būvē te ko mums lasīt, jūs tak redzat – ienāk pāri par 200 ieinteresētu personu, kas neatstāj neviena vārda, bet kaut ko tak sev derīgu atrod!
  Izmantojot iespēju, ka man dots vārds – laikam tuvākā laikā sprediķi netiks publicēti, bet būs jāklausās baznīcā, līdz pat iesvētes dievkalpjumam, kam ausis dzirdēt, tie lai saprot..

 19. Reinis saka:

  Izskatās, ka Admins ir sasprindzis, ka kāds viņa garadarbu (kurš, starp citu ir ļoti ok) nevar novērtēt… ;)

 20. admin saka:

  vienmēr atradīsies cilvēks, kas nespēs ieslēgt datoru.. tādēļ jau dators nepaliek sarežģītāks. primāri diskusijā atliek nospiest “komentēt” un ar to pati galvenā lietotāja funkcija arī aprobežojas. absolūti nekā sarežģīta nav. pēc tam vienīgi jāspēj atrast vārdu “Pieteikt” kreisajā izvēlnē un tad aiziet. A pārējais ir intuitīvi – jāspiež, jāskatās un jāmeklē.

 21. milzite saka:

  Man viena draudzenīte, kas te nesen sāka runāt neko nesaprata, es ap telefonu sāku skaidrot, kā pievienot diskusijas un kā komentēt. Noprotu, ka nemaz nav tik viegli.
  Mums jau ta jā, kas piešāvušies, bet jaunienācējiem, pieļauju, ka morzas ābece! arī man sākumā bija …

 22. jaana saka:

  Hmm – pieci mēneši no tā brīža it kā būtu pagājuši,to jau arī vajag ņemt vērā.Kas bijis tas pagājis :)

 23. avei saka:

  hmm- vai tad jaun’akos koment’arus ner\ada aug’s'a? man t’a visu laiku ir… Un visp’ar, nek’a sare’z'gita tie\sm nav,viss skaidr’a latvie’su valod’a!

 24. Iuse saka:

  nevar, nevar….

 25. toms saka:

  nu vispaar atvainojos, tieshaam nedarbojas, jaunaakos augshaa nevar dabuut…

 26. Ligucis saka:

  Jā tas gan.

 27. toms saka:

  Jaunaakos komentaarus dabuut augshaa var taa:
  Jebkuraa lapaa, kur ir komentaari, aizbrauc liidz lejai, tur, kur ir “Komentāru skatīšanās opcijas”. Tajaa izveelnee, kur ir “Threaded list…”, tur vajag ielikt “Flat list – expanded”, un videejaa izveelnee jaauzliek “Jaunaakie pa priekshu”, tad jaaspiezh “Saglabaat” un lieta dariita.

 28. jaana saka:

  Admin,man jau arī nekas neiznāk.To sašaurinājumu noņēmu, 30 koment. vienā lapā arī ieliku, bet tie vecākie kā ir tā ir papriekšu.Gatavā sodība, ka katru reizi jāripina uz leju

 29. admin saka:

  nu tad uzliec sev taa!

 30. milzite saka:

  jaana teica, ka varot dabuut jaunaakos komentaarus augssaa, kad raada! Tas tiesa? es arii gribu!!! :)

  P.S. Redakcijas viedoklis var nesakrist ar lasiitaaju viedokli.

 31. admin saka:

  kas ir ar jaunākiem komentāriem?

 32. Ligucis saka:

  Tiesa. :)

 33. jaana saka:

  Lai arī pati nobalsoju par 3.variantu,šorīt pārliecinājos ,ka ar praksi vien nepietiek.aaatkal mani Ienākošie ziņojumi pazuduši.Kurš vainīgs?! Arī jaunākos komentārus pa priekšu nevaru dabūt ,spied cik gribi, kā ieej ,tā jābrauc uz leju. Vecie biedri jau paliks un pieradīs, bet jaunie…

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress