Vai sniega trūkums jūs apbēdina? 

Vai sniega trūkums jūs apbēdina?

 • jā, ir dīvaini (48%, 13 balsis)
 • man pietiek ar sniegu mājaslapā (22%, 6 balsis)
 • tas mani nesatrauca (15%, 4 balsis)
 • jā, Ziemassvētki bez sniega ir kā siers bez alus! (11%, 3 balsis)
 • tā pat ir labāk (4%, 1 balsis)

Balsotāju skaits: 27

Loading ... Loading ...

5 komentāru

 1. Asnāte saka:

  šāda slapjdraņķīga bezsniega pārziemošana mani patiesi apbēdina.

 2. Pupalaks saka:

  Šeit prātā nāk Discovery kanāls – kur viens no izgudrojumiem ir ofisa darbiniekus nodalošais šķidro kristālu stikls! Stikls izskatās matēts, bet kad darbinieki pagriežas viens pret otru, sensori nostrādā un stikls kļūst caurspīdīgs, ļaujot abiem sarunāties! Bet tiklīdz kādam apnīk un viņš aizgriežas, tā stikls kļūst atkal matēts. Tādejādi kolēģi atraut no darba tevi var tikai tad, kad pats to vēlies……
  Vēl viens izgudrojums bija kamera ekrānā (it kā nekas jauns), bet funkcija cita – kamera fiksē tavas acu zīlītes, un ja tu skatoties filmu aizgriezies, dators aptur filmu, lai nepalaid kādu labu kadru garām.

 3. Pupalaks saka:

  Jā, logu no šķidrajiem kristāliem un aiz loga sniegs pat vasarā nebūs nekāds retums!!! B) B-) :cool1:

 4. juris saka:

  Kā mēs redzam, pārliecinošs vairākums, ja neskaita tos dīvaiņus, kam tas šķiet dīvaini, ir nobalsojuši par sniegu mājas lapā! Tādēļ ir jāapsriež iespēja mūsu sniegu pārdot arī citām mājas lapām un raidīt arī uz lieliem ekrāniem uz ielās. Jāizstrādā projekts, ka sniegu rādīs uz loga rūts, lai gan iekšā, gan ārā būtu pilnīgs iespaids, ka snieg snieg un snieg…
  Tā mēs kā vieni no pirmajiem esam atrisinājuši globālās saslimšanas, tas ir, sasilšanas, radīto defektu, padarot to par produktu.

 5. Iuse saka:

  Ļoti gaidīju sniegu. Ļoti. Nu nav. Un nekas. Tieši šovakar, dodoties uz dievkalpojumu, paskatījos pa kāpņutelpas logu un nodomāju: “Re, sniega neesamība nespēj aizkavēt Ziemassvētkus. Tie vienkārši ir. Manā sirdī. Un tur ir to patiesā vieta. Arī tavā, tavā un arī tava sirdī. Kāds prieks, ka spēju šo svētsvinīgo mieru saglabāt.”

Pašlaik komentāri ir slēgti šim rakstam.

Powered by WordPress