Ziemassvētku noskaņu 13. decembrī radīs duets Ieva Kerēvica un Sergejs Jēgers 

Koncerts “Debess Dārzos”
Koncerts “Debess Dārzos”

Ziemassvētku koncerts

Sv. Jāņa baznīcā Rīgā Ziemassvētku noskaņu radīs duets Ieva Kerēvica un Sergejs Jēgers

Trešdien, 13. decembrī plkst. 19.00 ikviens tiek aicināts uz dziedātājas Ievas Kerēvicas un unikālā latviešu kontrtenora Sergeja Jēgera Ziemassvētku sajūtu koncertu “Debess Dārzos” Rīgā. Viņu eņģeļa balsu duets priecēs klausītājus Sv. Jāņa baznīcā. Šis ir otrais gads, kad šis sirsnīgais duets ienesīs prieku un gaišumu klausītāju sirdīs Latvijas dievnamos un koncertzālēs, turklāt Sv. Jāņa baznīcā notiks jaunās programmas pirmatskaņojums.

Ievas un Sergeja dziedājuma muzikālo noformējumu veidos komponists un pianists Madars Kalniņš, pianists Artūrs Palkevičs, kontrabass Norberts Skraucis.

Sergejs Jēgers, kuram ir nenovērtējama pieredze, koncertējot dažādās pasaules labākajās koncertzālēs, šajos Ziemassvētkos vēlas būt kopā ar Latvijas klausītājiem. Sergejs Jēgers novēl: “Mana un Ievas satikšanās mūzikā ir kā Dieva dāvana. Lai Ziemassvētki, kurus sākam gaidīt jau no pirmās Jaunā gada dienas, ir mīlestības pārpildīti! Mācīsimies piedot, būt iecietīgi un laipni pret citiem cilvēkiem. Lai katrs mēs savos Debess Dārzos spētu ieraudzīt brīnumu!”

Biļetes uz koncertiem „Debess Dārzos” iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā visā Latvijā, biļešu cenas no 15 līdz 20 EUR. Tuvojoties koncertiem, biļešu cenas var mainīties.

Komentāri ir slēgti.

Powered by WordPress